- -8,18 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Цедки и гевгири |
|
| Цвят | Бял, Зелен |
| Тип | С дръжка |
| Материал | Пластмаса |
| Тип храна | Зеленчуци |
| Височина | 14.8 cm |
| Ширина | 25.8 cm |
| Тип храна | Универсална употреба |
| Диаметър | 25.8 cm |