- -8,18 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Цедки и гевгири |
|
| Χρώμα | Λευκό, Πράσινο |
| Ενα είδος | Με λαβή |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Είδος φαγητού | Λαχανικά |
| Υψος | 14.8 cm |
| Πλάτος | 25.8 cm |
| Είδος φαγητού | Γενική χρήση |
| Διάμετρος | 25.8 cm |