- -8,18 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Цедки и гевгири |
|
| Culoare | Alb, Verde |
| Tip | Cu un mâner |
| Material | Plastic |
| Fel de mancare | Legume |
| Înălţime | 14.8 cm |
| Lăţime | 25.8 cm |
| Fel de mancare | Utilizare universală |
| Diametru | 25.8 cm |