- -1,53 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Цедки и гевгири |
|
| Цвят | Cин |
| Тип | С дръжка |
| Материал | Пластмаса, Стомана |
| Височина | 8 cm |
| Ширина | 17.5 cm |
| Дължина | 33 cm |
| Тип храна | Универсална употреба |
| Диаметър | 17.5 cm |