- -1,53 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Цедки и гевгири |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Ενα είδος | Με λαβή |
| Υλικό | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Υψος | 8 cm |
| Πλάτος | 17.5 cm |
| Μήκος | 33 cm |
| Είδος φαγητού | Γενική χρήση |
| Διάμετρος | 17.5 cm |