- -1,53 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Цедки и гевгири |
|
| Culoare | Albastru |
| Tip | Cu un mâner |
| Material | Plastic, Oţel |
| Înălţime | 8 cm |
| Lăţime | 17.5 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Fel de mancare | Utilizare universală |
| Diametru | 17.5 cm |