- -12,32 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Цедки и гевгири |
|
| Цвят | Бял, Зелен |
| Тип | С дръжка |
| Материал | Меламин |
| Височина | 13 cm |
| Ширина | 23.5 cm |
| Дължина | 31 cm |
| Тип храна | Зеленчуци, Паста |
| Диаметър | 23.5 cm |