- -12,32 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Цедки и гевгири |
|
| Culoare | Alb, Verde |
| Tip | Cu un mâner |
| Material | Melamină |
| Înălţime | 13 cm |
| Lăţime | 23.5 cm |
| Lungime | 31 cm |
| Fel de mancare | Legume, Paste |
| Diametru | 23.5 cm |