- -12,32 €
- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Цедки и гевгири |
|
| Χρώμα | Λευκό, Πράσινο |
| Ενα είδος | Με λαβή |
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Υψος | 13 cm |
| Πλάτος | 23.5 cm |
| Μήκος | 31 cm |
| Είδος φαγητού | Λαχανικά, Ζυμαρικά |
| Διάμετρος | 23.5 cm |