- -4,09 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Чайници |
|
| Цвят | Черен |
| Тип | С инфузер |
| Материал | Стъкло, Стомана |
| Предназначен за | Чай, Кафе |
| Капацитет | 0.350 l |
| Височина | 17 cm |
| Ширина | 12.5 cm |
| Тегло | 0.500 Kg |
| Диаметър | 7.5 cm |