- -4,09 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Чайници |
|
| Culoare | Negru |
| Tip | Cu un infuzat |
| Material | Sticlă, Oţel |
| Utilizat pentru | Ceai, Cafea |
| Capacitate | 0.350 l |
| Inaltime | 17 cm |
| Latime | 12.5 cm |
| Greutate | 0.500 Kg |
| Diametru | 7.5 cm |