- -4,09 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Чайници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ενα είδος | Με εγχυτήρα |
| Υλικό | Γυαλί, Ατσάλι |
| Προορίζεται για | Τσάι, Καφές |
| Χωρητικότητα | 0.350 l |
| Υψος | 17 cm |
| Πλάτος | 12.5 cm |
| Βάρος | 0.500 Kg |
| Διάμετρος | 7.5 cm |