- -5,11 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Чайници |
|
| Цвят | Черен |
| Тип | С инфузер |
| Материал | Стъкло, Стомана |
| Предназначен за | Чай |
| Капацитет | 0.600 l |
| Височина | 18.4 cm |
| Ширина | 14.1 cm |
| Тегло | 0.550 Kg |
| Диаметър | 9.3 cm |
| Color | Черен |