- -5,11 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Чайници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ενα είδος | Με εγχυτήρα |
| Υλικό | Γυαλί, Ατσάλι |
| Προορίζεται για | Τσάι |
| Χωρητικότητα | 0.600 l |
| Υψος | 18.4 cm |
| Πλάτος | 14.1 cm |
| Βάρος | 0.550 Kg |
| Διάμετρος | 9.3 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |