- -5,11 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Чайници |
|
| Culoare | Negru |
| Tip | Cu un infuzat |
| Material | Sticlă, Oţel |
| Utilizat pentru | Ceai |
| Capacitate | 0.600 l |
| Inaltime | 18.4 cm |
| Latime | 14.1 cm |
| Greutate | 0.550 Kg |
| Diametru | 9.3 cm |
| Culoare | Negru |