- -3,09 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Чайници |
|
| Материал дръжка | Бакелит |
| Цвят | Сив, Черен |
| Тип | С инфузер |
| Материал | Стъкло |
| Предназначен за | Чай, Кафе |
| Капацитет | 0.6 l |
| Височина | 18 cm |
| Ширина | 15 cm |
| Тегло | 0.500 Kg |
| Диаметър | 9 cm |