- -3,09 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Чайници |
|
| Material maner | Bachelită |
| Culoare | Gri, Negru |
| Tip | Cu un infuzat |
| Material | Sticlă |
| Utilizat pentru | Ceai, Cafea |
| Capacitate | 0.6 l |
| Inaltime | 18 cm |
| Latime | 15 cm |
| Greutate | 0.500 Kg |
| Diametru | 9 cm |