- -3,09 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Чайници |
|
| Χειριστείτε το υλικό | Βακελίτης |
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Ενα είδος | Με εγχυτήρα |
| Υλικό | Γυαλί |
| Προορίζεται για | Τσάι, Καφές |
| Χωρητικότητα | 0.6 l |
| Υψος | 18 cm |
| Πλάτος | 15 cm |
| Βάρος | 0.500 Kg |
| Διάμετρος | 9 cm |