- -11,76 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Чайници |
|
| Материал дръжка | Метал |
| Цвят | Черен |
| Тип | С инфузер |
| Материал | Чугун |
| Предназначен за | Чай |
| Капацитет | 0.8 l |
| Функции | 2 in 1 |
| Височина | 16.3 cm |
| Ширина | 12 cm |