- -11,76 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Чайници |
|
| Material maner | Metal |
| Culoare | Negru |
| Tip | Cu un infuzat |
| Material | Fontă |
| Utilizat pentru | Ceai |
| Capacitate | 0.8 l |
| Functii | 2 in 1 |
| Inaltime | 16.3 cm |
| Latime | 12 cm |