- -11,76 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Чайници |
|
| Χειριστείτε το υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ενα είδος | Με εγχυτήρα |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Προορίζεται για | Τσάι |
| Χωρητικότητα | 0.8 l |
| Λειτουργίες | 2 in 1 |
| Υψος | 16.3 cm |
| Πλάτος | 12 cm |