- -7,16 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Чайници |
|
| Цвят | Зелен |
| Тип | С инфузер |
| Материал | Емайл, Чугун |
| Предназначен за | Чай |
| Капацитет | 1 l |
| Функции | Съвместим с индукция, Сваляем инфузор |
| Височина | 19 cm |
| Ширина | 16 cm |
| Дължина | 15.2 cm |