- -7,16 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Чайници |
|
| Culoare | Verde |
| Tip | Cu un infuzat |
| Material | Smalț, Fontă |
| Utilizat pentru | Ceai |
| Capacitate | 1 l |
| Functii | Compatibil cu inducția, Infuzie descărcabilă |
| Inaltime | 19 cm |
| Latime | 16 cm |
| Lungime | 15.2 cm |