- -7,16 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Чайници |
|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Ενα είδος | Με εγχυτήρα |
| Υλικό | Ηλεκτρονική διεύθυνση, Χυτοσίδηρος |
| Προορίζεται για | Τσάι |
| Χωρητικότητα | 1 l |
| Λειτουργίες | Συμβατό με επαγωγή, Αφαιρούμενος εγχυτήρας |
| Υψος | 19 cm |
| Πλάτος | 16 cm |
| Μήκος | 15.2 cm |