(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Чайници |
|
| Материал дръжка | Пластмаса |
| Цвят | Лилав |
| Тип | С инфузер |
| Материал | Инокс, Стъкло |
| Предназначен за | Чай |
| Капацитет | 325 ml / 312 g |
| Височина | 22 cm |
| Ширина | 7 cm |
| Дължина | 7 cm |
| Тегло | 0.363 Kg |