(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Чайници |
|
| Χειριστείτε το υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μωβ |
| Ενα είδος | Με εγχυτήρα |
| Υλικό | Inox, Γυαλί |
| Προορίζεται για | Τσάι |
| Χωρητικότητα | 325 ml / 312 g |
| Υψος | 22 cm |
| Πλάτος | 7 cm |
| Μήκος | 7 cm |
| Βάρος | 0.363 Kg |