(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Чайници |
|
| Material maner | Plastic |
| Culoare | Violet |
| Tip | Cu un infuzat |
| Material | Inox, Sticlă |
| Utilizat pentru | Ceai |
| Capacitate | 325 ml / 312 g |
| Inaltime | 22 cm |
| Latime | 7 cm |
| Lungime | 7 cm |
| Greutate | 0.363 Kg |