- -8,69 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Чайници |
|
| Цвят | Сив |
| Тип | Без инфузор |
| Материал | Инокс |
| Предназначен за | Чай |
| Капацитет | 2.5 l |
| Функции | Съвместим с индукция, Свирещ, Ергономична дръжка |
| Височина | 22 cm |
| Ширина | 23 cm |
| Дължина | 21 cm |
| Гаранция | 24 месеца |