- -8,69 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Чайници |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Ενα είδος | Χωρίς έγχυση |
| Υλικό | Inox |
| Προορίζεται για | Τσάι |
| Χωρητικότητα | 2.5 l |
| Λειτουργίες | Συμβατό με επαγωγή, Σφυριγμός, Εργονομική λαβή |
| Υψος | 22 cm |
| Πλάτος | 23 cm |
| Μήκος | 21 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |