- -8,69 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Чайници |
|
| Culoare | Gri |
| Tip | Nu există informații |
| Material | Inox |
| Utilizat pentru | Ceai |
| Capacitate | 2.5 l |
| Functii | Compatibil cu inducția, Feroce, Mâner ergonomic |
| Inaltime | 22 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 21 cm |
| Garanție | 24 luni |