- -8,74 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Чайници |
|
| Цвят | Черен |
| Тип | С инфузер |
| Материал | Инокс, Стомана |
| Предназначен за | Чай |
| Капацитет | 1.1 l |
| Височина | 20 cm |
| Ширина | 14.5 cm |
| Диаметър | 14.5 cm |