- -8,74 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Чайници |
|
| Culoare | Negru |
| Tip | Cu un infuzat |
| Material | Inox, Oţel |
| Utilizat pentru | Ceai |
| Capacitate | 1.1 l |
| Inaltime | 20 cm |
| Latime | 14.5 cm |
| Diametru | 14.5 cm |