- -8,74 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Чайници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ενα είδος | Με εγχυτήρα |
| Υλικό | Inox, Ατσάλι |
| Προορίζεται για | Τσάι |
| Χωρητικότητα | 1.1 l |
| Υψος | 20 cm |
| Πλάτος | 14.5 cm |
| Διάμετρος | 14.5 cm |