- -50,62 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Чопъри |
|
| Цвят | Червен |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Чопър |
| Тип блендер | Стоящ |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 240 W |
| Капацитет | 0.83 l |
| Степен скорости | 2 |
| Функции | Пасиране, Кълцане, Смесване |
| Ключови характеристики | Лесна употреба, Лесен за съхранение, Без BPA, Компактен дизайн, Варираща скорост, Лесно за измиване |
| Височина | 10 cm |
| Дължина | 18 cm |
| Тегло | 1.2 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |