- -50,62 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Чопъри |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Πολυκόφτης |
| Τύπος μπλέντερ | Όρθιος |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 240 W |
| Χωρητικότητα | 0.83 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Λειτουργίες | Πολτοποίηση, Κοπή, Ανάμιξη |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Εύκολη χρήση, Εύκολο στην αποθήκευση, Χωρίς BPA, Συμπαγής σχεδιασμός, Μεταβλητή ταχύτητα, Εύκολο στο πλύσιμο |
| Υψος | 10 cm |
| Μήκος | 18 cm |
| Βάρος | 1.2 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |