- -50,62 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Чопъри |
|
| Culoare | Rosu |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Chopper |
| Tip blender | Permanent |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 240 W |
| Capacitate | 0.83 l |
| Trepte de viteza | 2 |
| Functii | Trecere, Tăierea, Amestecare |
| Caracteristici cheie | Uşor, Ușor de stocat, Fara BPA, Design compact, Variabil, Ușor de spălat |
| Inaltime | 10 cm |
| Lungime | 18 cm |
| Greutate | 1.2 Kg |
| Garanție | 24 luni |