- -35,79 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Чопъри |
|
| Цвят | Червен |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Чопър |
| Тип блендер | Стоящ |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 0 W |
| Капацитет | 1.18 l |
| Степен скорости | 2 + Импулси |
| Функции | Пасиране, Кълцане, Мелене, Разбиване, Приготвяне на супи |
| Ключови характеристики | Лесна употреба, Лесен за съхранение, Без BPA, Компактен дизайн, Варираща скорост, Без кабел, Лесно за измиване |
| Височина | 26.4 cm |
| Дължина | 14 cm |
| Тегло | 1.27 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |