- -35,79 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Чопъри |
|
| Culoare | Rosu |
| Material bol | Plastic |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Chopper |
| Tip blender | Permanent |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 0 W |
| Capacitate | 1.18 l |
| Trepte de viteza | 2 + Impuls |
| Functii | Trecere, Tăierea, Pisa, Spargere, Pregătirea supelor |
| Caracteristici cheie | Uşor, Ușor de stocat, Fara BPA, Design compact, Variabil, Nici un cablu, Ușor de spălat |
| Inaltime | 26.4 cm |
| Lungime | 14 cm |
| Greutate | 1.27 Kg |
| Garanție | 24 luni |