- -35,79 €
- Χωρίς απόθεμα

Ο ασύρματος Πολυκόπτης Multi KitchenAid 5KFCB519EER είναι μια βολική συσκευή για την κουζίνα, σχεδιασμένη να καλύπτει τις ανάγκες γρήγορης και αποτελεσματικής λείανσης προϊόντων.
Με την μπαταρία ιόντων λιθίου 12V, αυτός ο κόφτης προσφέρει ισχυρή και αξιόπιστη απόδοση χωρίς την ανάγκη άμεσης σύνδεσης με το δίκτυο, καθιστώντας τον ιδανικό για χρήση οπουδήποτε στην κουζίνα χωρίς περιορισμούς όσον αφορά την τοποθέτηση των πριζών.
Η μέγιστη ταχύτητα περιστροφής φτάνει έως και τις 3500 στροφές ανά λεπτό, εξασφαλίζοντας γρήγορη και αποτελεσματική λείανση των συστατικών.
Η συσκευή διαθέτει δύο ταχύτητες λειτουργίας συν μια λειτουργία Pulse, η οποία επιτρέπει στον χρήστη να ελέγχει τη διαδικασία λείανσης με υψηλή ακρίβεια, προσαρμόζοντάς την σύμφωνα με τις συγκεκριμένες ανάγκες της συνταγής ή τις προτιμήσεις.
Ο Πολυκόπτης Multi (συγκεκριμένα το μπολ) είναι κατασκευασμένος από υλικά χωρίς BPA (δισφαινόλη Α), που διασφαλίζει ασφάλεια για την υγεία σε επαφή με προϊόντα διατροφής.
- Μπαταρία: Lithium-ion 12V
- Χωρητικότητα: 1,18 λίτρα
- Διαστάσεις:
Ύψος: 26,5 cm
Μήκος: 14 cm
Πλάτος: 16,8 cm
- 2 ταχύτητες + Παλμός
- Ελάχιστη ταχύτητα περιστροφής: 2600 rpm/min
- Μέγιστη ταχύτητα περιστροφής: 3500 rpm/min
- Τρύπα στο καπάκι για προσθήκη υλικών
- Εξαιρετικά συμπαγές και εύκολο στην αποθήκευση
- Μοντέρνος σχεδιασμός
- Εύχρηστος
- Εύκολος καθαρισμός
- Υλικό λεπίδας: Ανοξείδωτο ατσάλι
- Υλικό μπολ: Πλαστικό χωρίς BPA
- Βάρος: 1,27 Kg
- Χρώμα: Empire Red
- Εγγύηση: 2 χρόνια
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Чопъри |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Υλικό μπολ | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Πολυκόφτης |
| Τύπος μπλέντερ | Όρθιος |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 0 W |
| Χωρητικότητα | 1.18 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 + Παλμοί |
| Λειτουργίες | Πολτοποίηση, Κοπή, Άλεσμα, Θρυμματισμός , Προετοιμασία σούπας |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Εύκολη χρήση, Εύκολο στην αποθήκευση, Χωρίς BPA, Συμπαγής σχεδιασμός, Μεταβλητή ταχύτητα, Χωρίς καλώδιο, Εύκολο στο πλύσιμο |
| Υψος | 26.4 cm |
| Μήκος | 14 cm |
| Βάρος | 1.27 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |