- -5,62 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип продукт | Дъска за рязане |
| Материал | Дърво |
| Дървесен материал | Бамбук |
| Функции | Лесно почистване |
| Форма | Кръгла |
| Брой/комплект | 1 |
| Височина | 1.5 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Дължина | 35 cm |
| Тип | Пица |
| Материал | Бамбук |