- -5,62 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Επιφάνεια κοπής |
| Υλικό | Ξύλο |
| Ξύλο υλικό | Μπαμπού |
| Λειτουργίες | Εύκολος καθαρισμός |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Υψος | 1.5 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Μήκος | 35 cm |
| Ενα είδος | Πίτσα |
| Υλικό | Μπαμπού |