- -5,62 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Bord de tăiere |
| Material | Lemn |
| Material din lemn | Bambus |
| Funcții | Curățarea ușoară |
| Forma | Rundă |
| Număr / set | 1 |
| Înălţime | 1.5 cm |
| Lăţime | 35 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Tip | Pizza |
| Material | Bambus |