- -7,67 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип продукт | Дъска за рязане |
| Материал | Бамбук |
| Дървесен материал | Бамбук |
| Форма | Правоъгълна |
| Височина | 1 cm |
| Ширина | 28 cm |
| Дължина | 20 cm |
| Тегло | 2 Kg |
| Цвят | Кафяв |
| Тип продукт | Комплект |
| Цвят дръжка | Кафяв |
| Тип | Универсален |
| Материал | Бамбук |