- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Επιφάνεια κοπής |
| Υλικό | Μπαμπού |
| Ξύλο υλικό | Μπαμπού |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Υψος | 1 cm |
| Πλάτος | 28 cm |
| Μήκος | 20 cm |
| Βάρος | 2 Kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Χρώμα λαβής | Καφέ |
| Ενα είδος | Γενικής χρήσης |
| Υλικό | Μπαμπού |