- -7,67 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Bord de tăiere |
| Material | Bambus |
| Material din lemn | Bambus |
| Forma | Dreptunghiular |
| Înălţime | 1 cm |
| Lăţime | 28 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Greutate | 2 Kg |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | A stabilit |
| Culoare maner | Maro |
| Tip | universal |
| Material | Bambus |