- -3,58 €
- Изчерпано

- 100% естествен бамбук
- Здрава конструкция
- Подвижна тавичка за трохи
- Лесна за почистване
- Размери: 37 х 23.5 х 3 см
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- 100% естествен бамбук
- Здрава конструкция
- Подвижна тавичка за трохи
- Лесна за почистване
- Размери: 37 х 23.5 х 3 см
Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Дърво |
| Тип продукт | Дъска за рязане |
| Материал | Дърво |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 1 |
| Височина | 3 cm |
| Ширина | 23.5 cm |
| Цвят | Дървен |
| Тип продукт | Класически нож |
| Тип | Универсален |
| Материал | Дърво |
| Съдържание пакет | 1 х Дъска |
| Дължина | 37 cm |