- -3,58 €
- Stoc epuizat
- 100% bambus natural
- Construcție robustă
- Tava pentru firimituri detasabila
- Usor de curatat
- Dimensiuni: 37 x 23,5 x 3 cm
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
- 100% bambus natural
- Construcție robustă
- Tava pentru firimituri detasabila
- Usor de curatat
- Dimensiuni: 37 x 23,5 x 3 cm
Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Culoare | Lemn |
| Tip produs | Bord de tăiere |
| Material | Lemn |
| Forma | Dreptunghiular |
| Număr / set | 1 |
| Înălţime | 3 cm |
| Lăţime | 23.5 cm |
| Culoare | De lemn |
| Tip produs | Clasic cuțit |
| Tip | universal |
| Material | Lemn |
| Continut pachet | 1 x Tocator |
| Lungime | 37 cm |