- -3,58 €
- Χωρίς απόθεμα

- 100% φυσικό μπαμπού
- Στιβαρή κατασκευή
- Διαθέτει αποσπόμενη επιφάνεια κοπής και χώρο για τα ψίχουλα
- Ευκολία στον καθαρισμό
- Διαστάσεις: 37 x 23,5 x 3 cm
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- 100% φυσικό μπαμπού
- Στιβαρή κατασκευή
- Διαθέτει αποσπόμενη επιφάνεια κοπής και χώρο για τα ψίχουλα
- Ευκολία στον καθαρισμό
- Διαστάσεις: 37 x 23,5 x 3 cm
Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Ξύλο |
| Τύπος Προϊόντος | Επιφάνεια κοπής |
| Υλικό | Ξύλο |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Υψος | 3 cm |
| Πλάτος | 23.5 cm |
| Χρώμα | Ξύλινος |
| Τύπος Προϊόντος | Κλασικό μαχαίρι |
| Ενα είδος | Γενικής χρήσης |
| Υλικό | Ξύλο |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Επιφάνεια |
| Μήκος | 37 cm |