- -5,11 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип продукт | Дъска за рязане |
| Материал | Дърво, Пластмаса |
| Дървесен материал | Бамбук |
| Форма | Правоъгълна |
| Височина | 3 cm |
| Ширина | 38 cm |
| Дължина | 25 cm |
| Тегло | 0.966 Kg |
| Тип | Универсален |