- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Επιφάνεια κοπής |
| Υλικό | Ξύλο, Πλαστικό |
| Ξύλο υλικό | Μπαμπού |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Υψος | 3 cm |
| Πλάτος | 38 cm |
| Μήκος | 25 cm |
| Βάρος | 0.966 Kg |
| Ενα είδος | Γενικής χρήσης |